Pakalpojumi‎ > ‎

Dezinsekcija


Dezinsekcija ir gan rāpojošo (skudru, blakšu, prusaku (tarakānu) u.c.), gan lidojošo (lapseņu, mušu, kožu, pārtikas kožu u.c.) insektu iznīcināšana.

Pielietojam gan ķīmiskās, gan mehāniskās metodes.

Iznīcinām gan negaidīti uzradušos insektu pūžņus privātīpašumos un uzņēmumos, gan uzstādam ierīces, insektu lampas, lai pastāvīgi atvairītu insektu iekļūšanu telpās.
Piedāvājam telpu, teritoriju un pagrabu apstrādi pret blusām, odiem, skudrām u.c. kukaiņiem.
LAPSENES

Lapsenes mēdz iemitināties ēku bēniņos, pažobelēs un citviet netālu no cilvēku mājokļiem, veidojot pūžņus un savu barību meklējot virtuvēs, kafejnīcās un citviet, nereti uzbrūkot un iedzeļot cilvēkiem, ja jūtas apdraudētas.
Efektīvākais veids, lai no lapsenēm atbrīvotots, ir laseņu pūžņa iznīcināšana. Telpās uzstādam insektu lampas, kas piesaista lapsenes un tās izķer. (Insektu lampas vienlaicīgi izķers arī mušas, mazās mušiņas, odus u.c. lidojošos insektus)
BLUSAS

Blusas mitinās vietās, kur ir barība...dzīvnieki, cilvēki. Vairošanās vietas arī līdz ar to ir tuvu cilvēka dzīvei, mājdzīvnieku kažokā, telpu mīkstajos segumos, smiltīs, kas var būt gan pagrabos, gan arī pašā mājoklī, piemēram, pie kājslauķa vai aiz kādas vaļīgākas grīdlīstes. Blusas gada siltajos mēnešos, īpaši, jūlijā, augustā, mēdz savairoties milzīgos daudzumos, kļūstot par nopietnu problēmu daudziem namsaimniekiem. Būtiski ir novērst klaiņojošo bezsaimnieku dzīvnieku iekļūšanu pagrabos, koplietošanas telpās, jo dzīvniekii ir galvenais blusu pārvietošanas un ieviešanās iemesls.
Lai iznīcinātu blusas, pielietojam aerosola tipa insekticīdu. Tā kā blusu oliņu inkubācijas periods ir ap 2 nedēļām, šāda apsmidzināšana ir nepieciešma vēl vienu reizi.