PakalpojumiMēs piedāvājam kvalitatīvus pakalpojumus kaitēkļu kontroles un apkarošanas jomā - dezinsekciju, deratizāciju, dezinfekciju.

Dezinsekcija ir cilvēkiem un dzīvniekiem kaitīgo posmkāju iznīcināšana ar speciāliem līdzekļiem un ierīcēm. Iznīcinām prusakus, skudras, mušas, kodes, pārtikas kodes, blaktis, lapsenes un citus insektus.
Lasīt tālāk..

Deratizācija ir peļu, žurku un citu grauzēju iznīcināšana ar mehāniskām, ķīmiskām un bioloģiskām metodēm. Lasīt tālāk..

Dezinfekcija ir infekcijas slimību ierosinātāju (baktēriju, vīrusu, vienšūnu, patogēno sēņu) iznīcināšana ārējā vidē. Lasīt tālāk..


Kā visefektīvāko sadarbības modeli, mēs piedāvājam kompleksu kaitēkļu kontroles programmu, kuras laikā sadarbībā ar klientu veicam maksimāli daudz preventīvo pasākumu, lai novērstu grauzēju un insektu iekļūšanu telpās un teritorijā.
Šīs programmas ietvaros atkarībā no vienošanās, mēs investējam klientu uzņēmumā, izvietojot dažādus kaitēkļu kontroles un iznīcīnāšana tehniskos līdzekļus (insektu lampas, ēsmu stacijas u.c.). Lasīt tālāk..

JAUNUMS! Piedāvājam PUTNU KONTROLES pakalpojumus.

Mūsu sertificētie darbinieki bez maksas ieradīsies Jūsu objektā, veiks tā apskati, novērtējumu, noteiks nepieciešamo darbu apjomu un sniegs rekomendācijas par piemērotāko kaitēkļu kontroles modeli. Sazināties ar mums
..

 Strādājam Rīgā, Rīgas rajonā, kā arī visā Latvijā.Darbus veiksim Jums izdevīgā laikā, tai skaitā agrās rīta stundās, vakaros, kā arī brīvdienās.